Halk Koşusu Başvurusu

KATILIM ÜCRETLERİ:

Halk Koşusu: Ücretsizdir

21 K Katılım ücreti: 50,00 TL

Ücret iadesi yapılmayacaktır. Yarışa kayıt yaptıran sporcu bunu peşinen kabul etmiş sayılır. Yarışmacının yarışa katılmaması halinde yerine başka yarışmacı katılamaz. Bununla beraber Coronavirüs başta olmak üzere herhangi bir nedenle organizasyonun iptal edilmesi durumunda ücret tam olarak iade edilecektir.

SAĞLIK KOŞULLARI:

  1. Uluslararası Tarsus Yarı Maratonu’na katılan tüm sporcular aşağıda belirtilen maddeleri kabul ve beyan eder. Ayrıca tüm katılımcılar çip dağıtım noktasında hazırlanan sağlık koşullarını içeren taahhütnameyi imzalamaları gerekmektedir.

  2. Maratonların, ciddi yaralanma riski, hatta kalp krizi, dehidratasyon, aşırı efor sonucu veya diğer yarışmacılarla olabilecek kazalarla gibi çeşitli nedenlerden kaynaklanan ölümde dahil olmak üzere önemli doğal riskler içerdiği, organizatörler ve bunlarla ilişkili veya orada yer alan kişilerin, ilk yardım müdahaleleri veya prosedürleri dahil, bu risklerin ve katılımın getirebileceği diğer tüm risklerin katılımcı tarafından bilindiği,

  3. Yarışa katılarak, kalıcı yaralanma ve ölümle sonuçlanabilecek tüm risklerin anlaşılmış ve kabul edilmiş olduğu, yarış organizatörleri, görevlileri, yüklenicileri, çalışanları ve etkinlik için görevlendirilen tıbbi ve paramedikal personel ve gönüllüler dahil etkinliğin yürütülmesine doğrudan veya dolaylı olarak bağlı olan tüm kişi veya kurumların, katılımdan doğabilecek her türlü zarar, hak talepleri ve işlemleri ile ilgili olarak sorumlu tutulamayacakları ve katılımla bağlantılı tüm yaralanma, ölüm veya hasarlarla ilgili olarak bunlara tazmin ve geri ödeme talebinde bulunulmayacağı, dava açılmayacağı,

  4. Organizatörlerin etkinlik sırasında veya sonrasında gerekli görecekleri tıbbi tedavinin alınacağı ve uygulanabilecek tıbbi bakımla ilgili olarak oluşabilecek tüm masrafların sporcu tarafından karşılanacağını kabul ve beyan eder.

Parkur

Başvuru formu